Павлодарда ХХ халықаралық турнир аяқталды

00:40 | 16 сәуір 2017

Павлодар қаласында КСРО спорт шебері, ҚР Еңбек сіңірген жаттықтырушысы Б. Сейсенбаевты еске алуға арналған халықаралық турнир аяқталды. Аталмыш турнир 2017 жылы 20-сыншы рет ұйымдастырылды. Халықаралық турнирдің жеңімпаздары мен жүлдегерлері келесідей:

48 кг
1. Әйгерім Төреғожина (Қарағанды обл)
2. Назым Альменова (Жамбыл обл.)
3. Динара Искакова (Астана)
3. Дания Тұмарбаева (Алматы обл.)
52 кг
1. Назгүл Елмұратова (ШҚО)
2. Динара Мұссұрман (Астана)
3. Айнұр Сүлеймен (Жамбыл обл.)
3. Айжан Жылқыбаева (ОҚО)
57 кг
1. Ксения Бельдягина (Қырғызстан)
2. Анна Старченко (Қараганды)
3. Иоланта Бердибекова (Алматы)
3. Аида Карчаева (Жамбыл обл.)

63 кг
1. Назгүл Құбашева (Атырау

2. Ақерке Мырзабек (Қызылорда облысы)
3. Әйгерім Мұратәлі (Жамбыл облысы)
3. Әсел Мұсабекова (Қырғызстан)
70 кг
1. Қашқын Жанар (Алматы облысы)
2. Щербакова Аэлита (Алматы облысы)
3. Зере Бектасқызы (ШҚО)
3. Динара Құдарова (Қызылорда облысы)
-78 кг
1. Арайлым Шегенова (Жамбыл облысы)
2. Назерке Тілеуханова (ШКО)
3. Назгүл Мұратова (СҚО)
3. Эльмира Самиғоллаева (Атырау облысы)
+78 кг
1. Қымбат Тұршабек (Кызылорда облысы)
2. Алмагүл Қашина (Павлодар)

757126bf9a9e6c711875daa85e2ee673.JPG

Ерлер:
60 кг
1. Қылыш Еренғайыпов (Қарағанды)
2. Елдош Искаков (Узбекистан)
3. Арман Отарбаев (Қараганды)
3. Нұржан Тілеубергенов (Қызылорда)
66 кг
1. Ерлан Жақсыбеков (Қызылорда)
2. Амирбек Жеңісов (Маңғыстау)
3. Атабек Әмірали (ОҚО)
3. Алмас Убанов (Жамбыл обл)
73 кг
1. Айдын Дартаев (Қарағанды)
2. Нұрлан Оразалин (ШҚО)
3. Сергей Ковал (Қарағанды)
3. Наниев Алик (Алматы облысы)

81 кг
1. Фархат Серіков (Атырау обл.)
2. Панжиев Боходир (Өзбекстан)
3. Еламан Қойшыбаев (Ақтөбе)
3. Төребек Нұрзат (Алматы обл)
90 кг
1. Алмас Акрашев (ШҚО)
2. Нұрым Салимгереев (Қызылорда обл.)
3. Ерназар Хамзин (БҚО)
3. Малік Темірсұлтанов (Астана)
-100 кг
1. Мақсат Иссағабылов (Кызылорда обл.)
2. Темірлан Еріков (Қарағанды)
3. Темірлан Көлбай (БҚО)
3. Мухит Тұрсынов (ШҚО)
+100 кг
1. Ерасыл Қажыбаев (ШҚО)
2. Талғат Амренов (ШҚО)
3. Жаба Мумладзе (Грузия)
3. Анур Сарсенбоев (Өзбекстан)

0 пікірлер

Арқылы авторизация жасай аласыз:

Әлеуметтік желідегі парақшалар